Дата вашого народження - запорука успіху: значення кожного числа місяця

Читать на русском
Автор
1162982
Нумерологічні цікавинки
Нумерологічні цікавинки. Фото Freepik

Як визначити характер людини, її сильні та слабкі сторони за самою лише датою народження

Те, якою буде наша доля, частково залежить від імені, даного нам при народженні. Причому має різницю навіть те, скільки букв в імені: їх може бути від двох до восьми і в кожному з випадків характеристика людини буде змінюватись.

Проте не тільки ім’я має вплив на формування нашої долі. За словами нумерологів, не менш важливо і те, в який день місяця ми народилися. Числа від 1 до 31 мають абсолютно різні значення й наділяють людину тими чи іншими рисами, повідомляє poshepky.com. Які цифри обіцяють успішне майбутнє і що значить кожна з усіх можливих дат, розповідаємо далі.

# 1

Це природжені лідери, для яких 1 — не просто цифра, а місія у житті. Вони відчувають, що завжди і всюди мають бути першими. І зазвичай їм це вдається, бо від народження "одиниці" — дуже креативні та самодостатні. Вони можуть вести за собою інших, даючи гідний приклад для наслідування. Авторитетність цих людей ніхто й ніколи не ставить під питання, їхня думка завжди цінується. Однак є в них і свої мінуси: народжені першого числа бувають занадто впертими та самовпевненими.

# 2

Неймовірно чутливі люди, які завжди помічають навіть найдрібніші деталі, майстерно приховані від сторонніх очей. "Двійки" — це про гармонію. Частіше всього ці люди впевнені у собі й готові до будь-яких сюрпризів долі, вони щирі та виховані, знаходять спільну мову з усіма навколо і завжди готові допомогти (навіть своїм ворогам). Негативна риса цього числа: народжені в другий день місяця часом втрачають баланс і можуть впасти в депресію навіть через дрібницю.

# 3

Мають дуже позитивну енергетику, у їхній компанії завжди комфортно. Мають гарне почуття гумору. Головний недолік — зайва драматизація і перебільшення проблеми.

# 4

Раціональні та логічні особистості, здатні знайти вихід навіть із найскладнішої ситуації. "Четвірки" часто працюють на свою репутацію, а потім пожинають плоди. Вони просто схиблені на точності.

# 5

Генії та авантюристи, любителі свободи у всіх її проявах. Ці люди просто обожнюють пригоди й ненавидять буденність. Негативна сторона: нетерплячий характер та імпульсивність.

# 6

Відповідальні та вірні, великодушні й щедрі люди, які завжди готові допомогти ближньому. На них можна покластися у важкій ситуації: вони підтримають і морально, і матеріально. Однак це дуже вперті люди, ще й ревниві.

# 7

Гострий розум — це про "сімок". Вони володіють раціональним мисленням та чудовою інтуїцією. Їм дуже часто щастить у різних сферах. Ці люди прагнуть дізнаватися щось нове і ніколи не стоятимуть на місці. Негативні сторони: обожнюють суперечки і не можуть втримати язик за зубами, саркастичні та дратівливі.

# 8

Влада й авторитет — те, що найбільше цікавить людей, народжених 8-го числа. Зазвичай це кваліфіковані експерти, на думку яких можна покластися. Головний недолік — завищені вимоги до інших людей.

# 9

Щедрі й великодушні. Ці люди легко прощають образи іншим, намагаючись не помічати негативу. На жаль, у них часто виникають проблеми з концентрацією, через що їх вважають розсіяними та не дуже надійними.

# 10

Все або нічого — так можна описати людину, яка народилася 10 числа. Вона ніколи не стане лицемірити і це одночасно і її дар, і її прокляття. Мінус: щоб добитися успіху у житті такі люди повинні навчитися візуалізувати свої мрії, бо самих лише роздумів про щось ефемерне занадто мало.

# 11

На першому місці у них завжди стоїть духовна складова. Добрі та щирі, милосердні й розважливі. Ці люди ніколи не скажуть того, що може ранити чиюсь душу, адже прекрасно знають, наскільки важливі слова — ними можна вилікувати, а можна і вбити. Їхнє внутрішнє чуття межує з екстрасенсорними здібностями, до думки цих людей часто прислухаються ті, хто з ними добре знайомий.

# 12

Прямолінійні та комунікабельні. Мають сильний вольовий характер і потужну енергетику. Люди, народжені 12-го числа, завжди прагнуть до гармонії. З ними можна вибудувати міцні стосунки, більш надійних партнерів годі й шукати.

# 13

Досить нестабільні люди, які проте, нікого не залишать байдужим. У їхньому житті постійно відбуваються якісь зміни і витримати такий коловорот подій під силу не кожному. Їхній мінус — ненависть до чужих помилок.

# 14

Запальні та імпульсивні, у будь-який момент можуть втратити контроль над ситуацією. Цим людям не варто займатися бізнесом, принаймні самостійно — число 14 пов’язане з втратою матеріальних благ.

# 15

Справжні лідери — розумні та рішучі. А ще вони винахідники і фантазери й досить таки меркантильні. Болісно реагують навіть на дрібну критику. Щоправда, досить рідко висловлюють своє невдоволення, тому дуже "зручні" для оточення.

# 16

Відповідальні та виховані, щедрі та загадкові. Народжені у цей день мають прекрасну інтуїцію, на яку можна покладатися у будь-якій незрозумілій ситуації. У молодості вони запальні та креативні, але з віком вчаться поводитися більш стримано та обережно.

# 17

Стійкі та витривалі. Ці люди обожнюють загальну увагу й роблять все, аби мати її якнайбільше. Часто виступають в ролі музи і джерела натхнення для творчих людей.

# 18

Мають сильну волю й легко відстоюють свої інтереси. Люди, народжені 18-го числа, рідко прислуховуються до думки інших, але при цьому приділяють багато уваги своєму зовнішньому вигляду. Можуть впасти у справжню депресію, якщо їхня репутація буде заплямована.

# 19

Люди, чиї вчинки мають більшу вагу для них самих, аніж для інших: якщо вони роблять щось погане, то обов’язково незабаром будуть змушені розплачуватися за це, а якщо творять добро, то й воно повертається до них сторицею. Нерідко їм доводиться розплачуватися за помилки минулого.

# 20

Розум і духовність — ось що можна сказати про людей, народжених у цей день. Вони категорично не переносять самотності, тому частіше всього мають дуже велике коло спілкування. Головний мінус — невпевненість, яка заважає їм досягати успіху. Виправити це допоможе сильний партнер, який підтримуватиме і буде направляти "двадцятку".

# 21

Прекрасні економісти, бухгалтери, банкіри і фінансисти. Їм можна спокійно довіряти свої гроші і бути впевненими, що скоро їх стане більше. Це справжні життєлюби, які дякують долі за кожен новий день — цього у них варто повчитися.

# 22

Ці люди черпають натхнення із захоплених поглядів інших. Вони вміють легко пояснювати складні речі й доносити інформацію без зайвих "вивертів" і перекручувань. Серед тих, хто народився 22-го числа, чимало філантропів і благодійників. Подяка від інших — це для них найбільша винагорода.

# 23

Досить суперечливі особистості: вони мають м’яку натуру, але постійно жадають пригод. Просто обожнюють свободу. Хитрі й товариські. Ніколи не стануть витрачати час на тих, хто має сильніший характер. Якщо ж вони змушені спілкуватися з такою людиною, бо будуть постійно у пригніченому настої.

# 24

Раціональні та розважливі особистості. Вони ніколи не рубатимуть з плеча — кожне рішення у їхньому житті сторазово обдумане. Особливе місце в їхньому житті займає їжа, тому ці люди часто пов’язують з нею своє життя. З них виходять чудові кухарі та власники ресторанного бізнесу — на їжі вони точно знаються.

# 25

Майже екстрасенси, але дуже меркантильні — так можна описати людей, народжених 25-го числа. Вони мають хорошу інтуїцію та можуть передбачати різні речі, але любов зароджується у них тільки якщо об’єкт пристрасті має хорошу матеріальну базу.

# 26

Це найвірніші друзі та найкращі дружини. Ці люди завжди беруть на себе роль покровителів і недаремно, адже вони мають усі необхідні для цього риси: вольовий характер, потужну енергетику, талант керівника і чуйність, без якої будувати стосунки з іншими людьми дуже складно.

# 27

Турботливі та розумні, ці люди точно знайдуть себе у медицині. Вони завжди готові вчитися і прийдуть на допомогу, коли це буде потрібно. Негативними сторонами є часті перепади настрою і прямо-таки дитяча нетерплячість — їм хочеться всього й відразу.

# 28

Чутливі та непередбачувані. Люди, народжені у цей день, обожнюють розваги — у них завжди повна хата людей. Вони здатні на глибокі почуття не тільки до тих, кого люблять, але й до друзів, тому ніколи не зрадять і не покинуть своїх найрідніших в біді.

# 29

Це число з величезним емоційним потенціалом. Нерідко такі люди впадають у крайнощі, але це дозволяє їм жити повноцінним життям: сьогодні вони миротворці і дипломати, готові безкорисно допомагати всім навколо, а вже завтра вони забудуть абсолютно про всіх і будуть турбуватися виключно про себе і своє благополуччя. Це допомагає їм триматися в тонусі й завжди знаходити сили на щось нове.

# 30

Ділові та вольові особистості, які вміють ігнорувати зайві речі, щоб вчасно і якнайкраще виконати поставлені завдання. Ці люди об’єктивно оцінюють ситуацію і часто можуть виручити хорошою порадою.

# 31

Дуже складне число, яке вказує на справжніх лідерів — амбіційних та готових брати на себе відповідальність. Горді й непередбачувані, але дуже цінують вірність. Краще навіть не намагайтеся їх обдурити — так ви втратите їх довіру назавжди.

Раніше ми розповідали, які імена носять абсолютно нещирі жінки. Таких лицемірок ще світ не бачив.

Матеріал має суто розважальний характер. Пам’ятайте, що незалежно від імені, людина сама будує свою долю. Те саме стосується і дати її народження