Не спіть на двох подушках водночас: цікава прикмета

Читать на русском
Автор
13054
Сон на двох подушках – до самотності
Сон на двох подушках – до самотності. Фото pexels.com

Не завжди дві подушки в одному ліжку – ознака сімейного благополуччя.

Про сімейне щастя та благополуччя говорить безліч прикмет. Щоб у будинку панували мир і взаєморозуміння, важливо дотримуватись правил не лише в період неспання, а й під час сну.

Існує цікава прикмета, пов’язана з подушками, точніше – з їхньою кількістю в ліжку. "Телеграф" розповість вам, чому не можна спати на двох подушках водночас.

Чим небезпечні дві подушки в ліжку: народні прикмети

  • Самотньому чоловікові чи жінці категорично не рекомендується лежати на двох подушках під головою. Вважається, що так вони провокують свою долю на самотність.
  • А от якщо дві подушки лежать поруч одна з одною – це, навпаки, може привернути супутника життя у дім самотньої людини. Парна річ виглядає як заклик для другої половинки.
  • Якщо на двох подушках спить хтось із подружжя, це може стати неприємністю для сімейного життя. Наші пращури вважали, що така звичка виганяє чоловіка чи дружину не лише з подружнього ложа, а й з дому.
  • До речі, існує ще прикмета, що сон на великій кількості подушок приверне неприємності та фінансові збитки.

Раніше "Телеграф" розповідав, чому в жодному разі не можна давати віник сусідам. А ще дізнайтеся, чому не можна доїдати крихти і до чого призведе зайва ощадливість.