Накличете біду: чому не можна мити підлогу ввечері

Читать на русском
Автор
716
Миття підлоги краще відкласти на ранок (зображення створено за допомогою ШІ) Новина оновлена 25 січня 2024, 20:11
Миття підлоги краще відкласти на ранок (зображення створено за допомогою ШІ). Фото Телеграф

Ми підкажемо, чому не можна мити підлогу ввечері.

Прибирання будинку — це не тільки обов'язок, а й спосіб підтримувати чистоту і порядок в оселі. Однак, існують деякі прикмети, які пов'язані з прибиранням, і одна з них забороняє мити підлогу ввечері.

Згідно з народними повір'ями, миття підлоги ввечері може призвести до наступних негативних наслідків. Про це пише Главред.

  • Втрата грошей. Вода, яка ллється на підлогу ввечері, може символізувати втрату грошей. Тому, якщо ви миєте підлогу ввечері, ви можете втратити гроші або зіткнутися з іншими фінансовими проблемами.
  • Негативна енергія. Вважається, що ввечері в будинку накопичується негативна енергія. Якщо ви миєте підлогу ввечері, ви можете змити цю негативну енергію, і вона перейде на вас і вашу сім'ю. Це може призвести до хвороб, нещасних випадків та інших неприємностей.
  • Розлад сімейного життя. Мити підлогу ввечері може порушити гармонію в сімейному житті. Це може призвести до сварок, розбіжностей та навіть розлучення.

Звичайно, не всі вірять у народні повір'я. Однак, якщо ви не хочете ризикувати, то краще не мити підлогу ввечері.

Якщо ви все ж таки хочете мити підлогу ввечері, то можна дотримуватися наступних порад, щоб мінімізувати негативні наслідки:

  • Не використовуйте надто багато води. Чим менше води ви будете використовувати, тим менше негативної енергії ви змиєте.
  • Проведіть обряд очищення. Після того, як ви закінчите мити підлогу, можна провести обряд очищення, щоб нейтралізувати негативну енергію. Для цього можна використовувати свічки, ароматичні палички або інші магічні предмети.

Узагальнюючи, можна сказати, що миття підлоги ввечері — це не найкраща ідея, якщо ви хочете уникнути негативних наслідків. Однак, якщо ви все ж таки хочете мити підлогу ввечері, то дотримуйтесь порад, які допоможуть вам мінімізувати ці наслідки.

Раніше "Телеграф" розповідав, що не можна робити з обручкою. Також, ми писали, що означає гроза взимку.