Жінки з цими іменами завжди отримують бажане: таких лише троє

Читать на русском
Автор
314665
Справжні щасливиці
Справжні щасливиці. Фото pexels.com

Вони не бояться жити по-справжньому й робити те, чого прагнуть понад усе

Здавна вважається, що ім'я суттєво впливає на життя людини та її долю. Одні називають нещасливими і не рекомендують називати ними дітей, інші ж навпаки — наче магніт притягують у життя успіх та щастя. Існує думка, що є кілька щасливих імен, які можуть допомогти людині досягати своїх цілей та забезпечити собі гідне життя. Серед жінок таких імені астрологи виділяють лише три.

Хто ці щасливиці, яким все легко вдається і які, попри всі труднощі, завжди отримують бажане, розповідає today.ua. Ми впевнені, що серед ваших знайомих є дівчата з такими іменами, адже вони досить поширені. А, можливо, йдеться саме про вас?..

Дарина

Ці жінки завжди перемагають не лише у кар'єрі, але й в особистому житті. Самі по собі Дарини дуже вольові особистості, які завжди йдуть напролом і нікого не слухатимуть, якщо щось собі надумали. Наполегливий характер дозволяє їм завжди отримувати те, чого вони прагнуть, і рухатися вперед з високо піднятою головою.

Анна (Ганна)

Дівчата, які мають це ім’я, дуже творчі та наполегливі натури. Завдяки цьому вибуховому поєднанню їм вдається отримувати бажане, затрачаючи мінімум енергії. Вони вміють генерувати круті ідеї, тому практично завжди досягають найвищих посад і визнання, з них виходять прекрасні експерти, до чиєї думки прислуховується оточення. Не втрачають свого дивовижного дару ці жінки і в особистих стосунках: вони вміють дивувати й дарувати емоції, тож завжди на першому місці для партнера. Так і виходить, що одне підкріплює та посилює інше, тож їхнє життя схоже на казку з ідеальним фіналом.

Софія

Надзвичайно мудрі жінки, які від народження все схоплюють на льоту. Розсудливі та спокійні Софії знають собі ціну і не дозволять їх ображати. Це гармонійні особистості, які частіше всього діють за покликом серця, тому й насолоджуються життям, отримуючи від нього сповна. Ніхто і ніщо не встоїть перед цими дівчатами, тому вони завжди отримують те, чого прагнуть понад усе.

Раніше ми розповідали, які імена носять абсолютно нещирі жінки. Довіряти їм не варто, бо таких лицемірок ще світ не бачив.

Матеріал має суто розважальний характер. Пам’ятайте, що незалежно від імені, людина сама будує свою долю