Що не можна вішати на ялинку у 2023 році, щоб не роздратувати господаря року: шість заборонених прикрас

Читать на русском
Автор
80290
Такі прикраси не любить талісман 2023 року Новина оновлена 20 грудня 2022, 10:25
Такі прикраси не любить талісман 2023 року. Фото pexels.com

Не всі іграшки варто вішати на святкове дерево

Крім того, що у 2023 році бажано прикрасити свою новорічну ялинку енергоефективно, не завадить і прислухатися до порад щодо підбору "правильних" прикрас. Все для того, щоб господар 2023 Чорний Водяний Кролик був задоволений, і не приніс у ваш будинок негатив і невдачу.

Список "заборонених" прикрас у 2023 році невеликий: лише 6 позицій, повідомляє Уніан. Саме від них краще відмовитися при прикрасі новорічної ялинки, інакше ви ризикуєте провести дуже невдалий рік, розлютивши його покровителя. Що ж не можна вішати на ялинку – читайте далі.

Що не можна вішати на ялинку на Новий рік 2023

  • Яскраві та пластикові іграшки — Чорний Водяний Кролик скромний і спокійний знак, який любить природу, тому всі іграшки яскравих квітів з ялинки краще зняти. Зверніть увагу на дерев’яні чи паперові прикраси.
  • Червоні іграшки — ніяких червоних та помаранчевих відтінків на ялинці, Кролик не любить цих кольорів. Краще вибирати прикраси холодних, синіх та білих відтінків, які у 2023 році притягують удачу.
  • Фігурки тварин — подбайте, щоб на ялинці не було іграшок із тваринами, які є ворогами кроликів. Також не варто вішати зображення вигаданих істот, особливо хижих.
  • Крихкі скляні іграшки — цей матеріал зовсім не поєднується із символом 2023 року, та до того ж і досить небезпечний, особливо якщо в будинку є маленькі діти чи тварини.
  • Іграшки з тріщинами та подряпинами — старі, пошарпані іграшки тільки принесуть у ваш будинок негативну енергетику.
  • Старі та несправні гірлянди — жодних прикмет, просто техніка безпеки. Через проблеми з проведенням у такій гірлянді ялинка може спалахнути.

Раніше "Телеграф" розповідав про недорогий лайфхак, який допоможе зробити ялинку на Новий рік більш пухнастою та пишною.