Матюкав і бажав смерті: в Одесі тренер образив військового, але одразу поплатився (фото, відео)

Читать на русском
Автор
6017
Ім’я тренера Севастьян Гоговіч Новина оновлена 06 липня 2024, 18:20
Ім’я тренера Севастьян Гоговіч. Фото Колаж "Телеграфу"

За військового заступилися волонтери та конфлікт отримав несподіване завершення

В Одесі фітнес-тренер обматерив військового, який служив у 53-й бригаді ЗСУ та побажав йому смерті. За українського захисника заступилися і "дохідливо пояснили" тренеру, що так поводитися не можна.

Про це розповів волонтер Дем’ян Ганул. Він опублікував відео грубої розмови тренера з українським воїном.

Тренера звуть Севастьян Гогович, він працює в одному зі спортзалів Одеси, який знаходиться у БЦ "Планета". Що спричинило конфлікт між ним та військовим — невідомо. На відео, яке показав волонтер, потрапив момент, як Севастьян Гогович називає воїна "пі***ом", каже, щоб той "йшов на**й", і взагалі, щоби помер він і всі, хто захищає нашу країну.

Чоловік, який був разом із військовим, чемним тоном кілька разів попросив тренера спокійно спілкуватися без образ. Сам військовий попросив показати документи, на що також отримав грубу відмову.

"Надів форму, йди воюй далі. На**й ти сюди зайшов? Іди на**й, чорт, дятел е***ій. Як хочу, так і поводжу себе. Ти для мене не людина — ти гнида, паскуда і тварюка… Щоб ти здох, щоб ви всі там здохли, хто там воює", — говорив тренер.

За конфліктом спостерігав ще один чоловік, зважаючи на все співробітник того ж фітнес-центру. Він звинуватив військового у тому, що сам провокує Севастьяна Гоговича.

Обережно! Багато нецензурної лексики, відео 18+

Волонтер та колишній керівник силового блоку Правого сектору в Одесі Дем’ян Ганул пообіцяв, що хам буде покараний.

"З відео зрозуміло що пі**р бачить людину у формі та з властивою сепаратисту ненавистю бажає смерті та посилає захисника. Я на зв’язку з військовим, якого ображав цей негідник. Ми з хлопцями вже виїхали до нього, цього разу ніхто йому не допоможе… Я в черговий раз повторюю, НІХТО не має права ображати наших захисників", — написав волонтер.

Через кілька хвилин опублікував фото, на якому тренер-хам стояв з розбитим носом, а навколо було видно краплі крові. Крім того, до бізнес-центру були викликані співробітники ТЦК і тренер отримав повістку.

"Підлога мокра, тренер пропустив день ніг і впав… Я проконтролював його трансфер у бусік, тепер військові зможуть запитати у нього, чому він бажав їм смерті", — написав волонтер.

На сторінці у Instagram Севастьяна Гоговича багато постів антиукраїнської тематики, а також кадри президента України у кольорах веселки (ймовірно, символу ЛГБТ-спільноти). Також тренер має дружину Марину, яка тренується разом із чоловіком в одному залі.

Також "Телеграф" розповідав про те, що в Україні хвиля підпалів авто. Мета паліїв — машини військовослужбовців та співробітників ТЦК.