"Принци на білому коні": три імені чоловіків, які перетворюють життя жінки на казку

Читать на русском
Автор
139467
З такими - як за кам'яною стіною
З такими - як за кам'яною стіною. Фото fishki.net

Вони ніколи ні на що не скупляться і знають ціну справжнього кохання

Ім’я — важлива частина життя кожної людини. Від нього напряму залежить, наскільки комфортно вона почуватиметься у суспільстві, адже наші імена частково впливають на характер та основні риси, що нам притаманні. Власників деяких чоловічих імен, наприклад, вважають дуже непередбачуваними — ці п’ятеро мають вибуховий характер і можуть зірватися на комусь навіть через дрібницю.

Натомість три чоловічі імені вважаються дуже хорошими. Ті, хто носить одне з цих імен — чудова партія для будь-якої жінки, оскільки може перетворити її життя на казку. Про кого йдеться, розповідає apostrophe.

Вадим

Це ім’я означає "той, що приваблює", а також "володар". Зазвичай власники цього імені звикли за будь-яких умов добиватися поставлених цілей — їх ніщо не зупинить, якщо вони знають за що борються. Це, своєю чергою, допомагає їм досягнути не тільки визнання, а й вагомого місця в суспільстві та неабияких матеріальних статків. По-хорошому вперті та ініціативні, сильні і віддані. Завдяки поєднанню усіх цих рис Вадим — один із найкращих варіантів на роль майбутнього чоловіка. Його сім’я матиме все і навіть трохи більше, а м’який характер цього чоловіка — дуже приємний бонус до цього.

Данило

Це давньоєврейське ім’я перекладається як "Бог мій суддя", з чого можна зробити висновок, що ці чоловіки — люди честі й завжди дослухаються до своєї совісті. Це проявляється і загалом у житті, і в стосунках з другою половинкою. Взагалі Данило довго підбирає собі дівчину й добре обдумує, чи достойна вона стати його дружиною. І якщо це так, то ця жінка отримає все — власники цього стародавнього імені готові зірку з неба дістати, аби тільки ощасливити свою кохану. Хай там що, а сім’я для них завжди на першому місці.

Ярослав

Це ім’я означає "сильний та славний", "знаменитий", "величний". Зазвичай його власники мають дуже потужну енергетику і вміють приваблювати людей своїми поглядами на життя і ставленням до речей навколо. Розум, логіка й кмітливість — ось три основні риси, якими можна описати цього чоловіка. У стосунках його не завжди можна назвати уважним, проте це з лихвою компенсовується його бажанням догодити своїй коханій: якщо Ярослав і забув про щось важливе, то обов’язково це надолужить, підготувавши, наприклад, кілька маленьких сюрпризів для своєї половинки. А можуть бути ці сюрпризи і не маленькими, адже цей чоловік знає як поводитися з грошима і вони ллються до нього рікою. Ні він, ні його сім’я точно не бідуватимуть.

Матеріал має суто розважальний характер. Пам’ятайте, що незалежно від імені, людина сама будує свою долю.