Пройдіть простий тест по картинці та дізнайтесь, які у вас є фобії

Читать на русском
Автор
1678
Усі відповіді заховані у вашій підсвідомості
Усі відповіді заховані у вашій підсвідомості. Фото Freepik

Просто подивіться на картинку та виберіть зображення

Усі ми чогось боїмося і наші страхи можуть бути об’єктивними. Хтось боїться висоти, хтось темряви або деяких видів тварин, і все це виправдано. А як щодо ірраціональних внутрішніх страхів? Раніше ми розповідали про тест, який допомагає дізнатися, чого вам не вистачає в житті для повного щастя, а сьогодні пропонуємо простий тест, щоб дізнатися про ваші фобії.

Все що вам потрібно — подивіться на картинку і виберіть одне із зображень на ній.

Отже, уважно погляньте на картинку та виберіть одне зображення, яке відразу привернула вашу увагу:

тест по картинці

Результати тесту:

  1. Ви боїтеся невідомості. Вас лякає майбутнє, бо невідомо, що на вас чекає в ньому. Ви дуже гостро сприймаєте зміни і складно до них адаптуєтеся.
  2. Ви боїтеся хаосу. Ви та людина, яка не любить безлад і намагається все довкола себе тримати під контролем. Думки про масштабний хаос у країні чи світі вганяють вас у депресію.
  3. Ви боїтеся зазнати невдачі. У вас є внутрішня установка бути першим у всьому, яка заважає вам спокійно жити. Страх перед невдачею може зупинити вас у важливих рішеннях. Це потрібно змінювати та пропрацьовувати в собі.
  4. Ви боїтеся вийти із зони комфорту. Невизначеність і вихід із комфортного середовища лякають вас і зупиняють на шляху до чогось нового. Зміни у житті викликають жах, а страх щось змінювати у звичному розміреному порядку речей призводить до розпачу. Повірте, іноді вихід зони комфорту – це вхід до більш комфортної зони.

Раніше "Телеграф" ділився не менш цікавим психологічним тестом, який підкаже, куди веде вас життя. Все, що вам потрібно буде це подивитися на картинку і вибрати одне з запропонованих на ній зображень.