Вони принесуть удачу і багатство: які п’ять рослин поставити на робочому столі

Читать на русском
Автор
1521
Ці рослини не тільки очищають повітря у приміщенні
Ці рослини не тільки очищають повітря у приміщенні. Фото Freepik

Вони – справжні магніти для залучення багатства

Рослини, розміщені в житлових чи робочих приміщеннях, приносять не тільки естетичне задоволення, а й сприяють створенню сприятливої атмосфери, оскільки багатьом їх приписують особливу магічну силу.

Розповідаємо, які рослини, згідно з народними прикметами, слід розмістити у своєму робочому просторі, щоб залучити більше удачі та фінансового процвітання у своє життя. Про це пише glavred.

Рослини, які приносять удачу та багатство

Кактус. Вважається, що це є справжній магніт для залучення багатства. За ним необхідно доглядати та підтримувати, регулярно поливати. За легендою, якщо він раптово зацвіте, тоді на його власника обрушиться справжній дощ із грошових купюр.

Сансев’єрія або "Тещин язик". Рослина сприяє розвитку винахідливості та нестандартного мислення, що, зрештою, може сприяти професійному успіху.

Фіалка. Цю крихітну і прекрасну рослину слід розмістити на підвіконні та дочекатися її цвітіння. Повірте, фіалка принесе вам багатство та радість в особистому житті.

Мирт та кімнатний жасмин. Вони здатні вберегти вас чи ваш бізнес від фінансових криз та банкрутства. Ці рослини можуть запобігти прийняттю ризикових і необдуманих рішень. Але є одна умова: щоб рослина могла стати вашим талісманом, її необхідно посадити особисто.

Ще однією магічною рослиною є лаванда, яка, за переказами, має магічні властивості і може захистити ваш дім від недоброзичливих гостей, а також допомогти в любовних справах.