Примотали живу дитину до замінованого тіла убитої матері: деталі жахливих діянь окупантів в Україні

Читать на русском
Автор
1062
Примотали живу дитину до замінованого тіла убитої матері: деталі жахливих діянь окупантів в Україні Новина оновлена 01 травня 2022, 21:50

У мережі з’явилася інформація про ще одне звірство окупантів

Російські окупаційні війська вже відзначилися численними фактами скоєння військових злочинів проти простих українців на окупованих територіях, проте, мабуть, про багато з їхніх звірств українцям тільки належить дізнатися.

Однією з таких історій поділився керівник проєкту "Головком" та голова правління Інституту світового політика Віктор Шлінчак у своєму Фейсбуку.

"Я думав, що після жахливих історій з Бучі та Маріуполя мене вже важко здивувати дикунськими методами путінського війська", — написав він.

За його словами, в одному зі звільнених населених пунктів російські окупанти вбили молоду матір, а її живу дитину примотали до тіла, закріпивши між ними міну. Коли дитину почали відмотувати, міна здетонувала.

Шлінчак зазначає, що цю історію йому розповів під час особистої бесіди голова Міноборони України Олексій Рєзніков.

Варто зазначити, що сам Рєзніков у своїх соцмережах цю історію не публікував.

Як повідомлялося раніше, під час окупації Бучі загинула відома українська художниця Любов Панченко. 84-річна жінка майже місяць залишалася без їжі, а коли до неї після деокупації змогли дістатися лікарі, врятувати її вже не вдалося.